ГПУ порушила нову справу проти Тимошенко

  Нову кримінальну справу проти колишнього прем`єр-міністра Юлії Тимошенко порушили слідчі ГПУ. Про це заявив перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін.
  Справа стосується газових угод 2009-го року. Нагадаємо, у лютому того ж року екс-президент Віктор Ющенко зобов`язав РНБО, СБУ та ГПУ перевірити дотримання законодавчих норм посадовцями під час перемов та підписання контрактів із Росією про постачання та транзит газу. Члени Ради нацбезпеки зазначали, що встановлена ціна на паливо - 450 доларів за тисячу кубометрів - для України є економічно необґрунтованою і однією з найвищих у Європі. Водночас, екс-віце-прем`єр Олександр Турчинов заявляє, що чергова справа проти Юлії Тимошенко - сфальшована.

  Ренат Кузьмін, перший заступник генерального прокурора: "Следователь изучил материалы, представленые СБУ, и установил бесспорное наличие поводов и оснований для возбуждения уголовного дела. Признаки преступления на лицо".

  Олександр Турчинов, екс-віце-прем`єр: "Всі ці справи - не тільки сфальшовані, і не мають жодної судової перспективи, даже в таких судах, які сьогодні створені в Україні. Більше того, щоб якось мати гарантії, що вони зможуть зупинити Тимошенко і не дати їй можливість приймати участь в виборах, вони нашвидкоруч фальшують нові справи, і саме одна із таких справ анонсована сьогодні".

  Попередній матеріал
  ГПУ не має доказів отруєння Ющенка
  Наступний матеріал
  У Франції почали штрафувати за носіння паранджі
  Теги: