Вікіпедія

ГПУ почала процедуру заочного засудження щодо "батька" так званої "ДНР"

  Самопроголошений лідер так званого "Народного ополчення Донбасу" 2014-го у Донецьку захопив адміністративні будівлі органів влади

  Генпрокуратура розпочала процедуру заочного засудження щодо одного з ватажків донецьких бойовиків – за даними Генеральної прокуратури, саме він організував масові заворушення в Донецьку в березні 2014 року, і саме це стало поштовхом до створення терористичної організації "ДНР", повідомляє прес-служба ГПУ.

  Самопроголошеного лідера так званого "Народного ополчення Донбасу" та за сумісництвом так званого "Народного губернатора Донеччини" підозрюють за низкою статей кримінального кодексу, зокрема – публічні заклики до повалення конституційного ладу, умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України та створення і керування терористичною організацією.

  За даними слідства, він разом зі спільниками 2014-го у Донецьку захопив адміністративні будівлі органів влади, що паралізувало роботу державних установ. "Такі дії паралізували роботу державних установ на цій території, що унеможливило відновлення законності та зумовили створення терористичної організації "ДНР", – наголосили у ГПУ.

  Як раніше повідомляв 5.ua, командира батальйону терористів "ДНР" заочно засудили до 12 років за ґратами.

  Попередній матеріал
  ЄС виділить 800 тисяч євро на боротьбу з впливом РФ на вибори в Європі – The Guardian
  Наступний матеріал
  До України прибула делегація НАТО: стала відома мета візиту
  Loading...

  НАБУ планує провести заочне засудження судді Чауса, який не з'явився на допит

  Нове засідання щодо заочного засудження бізнесмена Курченка: що вирішив суд

  ГПУ розпочала заочне засудження "міністра оборони ДНР"