Готель "Дніпро"
Готель "Дніпро" Prozorro

Готель "Дніпро" в Києві перетворять на великий об'єкт для кіберспорту – заява нового власника

  Читайте по-русски
  Планується організувати перший готель в світі, повністю підготовлений для кіберспортивних заходів

  Новий власник отелю "Дніпро" в Києві, засновник кіберкоманди NAVI Олександр Кохановський, планує організувати там великий кіберспортивний проєкт. Про це він розповів в інтерв'ю АIN.UA.

  "Дніпро" – це один з ключових інфраструктурних проєктів у рамках розвитку кіберспорту в Україні. Наша мета – зробити Київ меккою світового кіберспорту, а Україну – наблизити за рівнем до Південної Кореї і США. За 5 років ми плануємо змінити вигляд вітчизняного кіберспорту. Розвивати інфраструктуру почали з "Дніпра". І вже найближчим часом візьмемося до реалізації проєкту створення багатофункціональної кіберспортивної арени в центрі Києва, яка не матиме аналогів в Україні", – сказав він.

  "Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" здобули не російські олігархи, а українські айтішники. Ми перетворимо його на перший готель у світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. Він включатиме в себе не тільки атрибути топового готелю... а й унікальні кіберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, players' lounge. Коли я кажу "ми", то маю на увазі групу партнерів і інвесторів, які здатні реалізувати цей великий проєкт, першою частиною якого став готель "Дніпро", – написав Кохановський у Facebook.

  Попередній матеріал
  Адвокат Шабуніна вимагає забрати у поліції справу щодо пожежі в будинку активіста
  Наступний матеріал
  Україна в ТКГ передала списки для обміну полоненими
  Loading...