5 канал

Горбатюк: Розслідування поліції і ГПУ щодо трагічних подій в Одесі необхідно об'єднати

Розслідування щодо масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 року, яке веде поліція, і розслідування щодо бездіяльності правоохоронних органів, яке веде Генпрокуратура, необхідно об'єднати

Про це в ефірі "5 каналу" наголосив начальник Управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

"Це розслідування розділене на дві частини. Наше управління займається розслідуванням щодо неналежного забезпечення громадського порядку під час подій 2 травня в Одесі. А органи поліції розслідують події щодо масових заворушень та неналежного виконання обов'язків працівниками ДСНС. Якщо брати нашу частину роботи, на теперішній час притягнуто до відповідальності двох осіб – колишнього керівника одеської міліції та його заступника. Заступник оголошений в розшук, тому що він втік, а стосовно начальника обвинувальний акт направлено до суду", – зазначив Горбатюк.

"Говорити про те, що на теперішній час немає результатів – неможливо, розслідування рухається. Єдине, на мою думку, необхідно об'єднувати провадження стосовно масових заворушень і стосовно дій правоохоронців", – наголосив він.

"На теперішній час встановлена неналежна робота, бездіяльність, що призвела до тяжких наслідків. Водночас робота щодо перевірки можливого взаємозв'язку між правоохоронцями і Антимайданом триває на теперішній час, щоб чи виключити, чи підтвердити це. Тому що на теперішній час не встановлено достатньо даних, що воно було спільно з працівниками правоохоронних органів, чи якимось чином координувалося. Але робота в цьому напрямку триває", – додав начальник Управління спецрозслідувань ГПУ.

Нагадаємо, у 2014 році під час масових заворушень за участю проросійських і проукраїнських активістів загинули 48 осіб, постраждали близько 300.

Попередній матеріал
У Рівному попрощалися із 21-річним бійцем Романом Свіржевським
Наступний матеріал
У Празі відбудеться зустріч голів МЗС країн Вишеградської четвірки
Теги:
Loading...

Шкіряк: Прибуття в Одесу колишніх регіоналів 2 травня - спланована політична провокація

2 роки після заворушень: одесити вшановують пам'ять загиблих

Заворушення в Одесі: хронологія подій від 2 травня 2014 року

В Одесі за день поліція затримала 40 осіб