5 канал

Шкіряк: Прибуття в Одесу колишніх регіоналів 2 травня - спланована політична провокація

Депутати мали усвідомлювати рівень своєї політичної відповідальності з розумінням того, що реакція патріотичної Одеси буде адекватною, вважає радник міністра МВС

Прибуття в Одесу народних депутатів від "Опозиційного блоку" - це спланована політична провокація, яку вони намагалися використати для нагнітання інформаційної істерії у прокремлівських ЗМІ. Про це в ефірі "5 каналу" радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Як народні депутати України, вони мають право відвідати будь-яке місто на території України. Але з огляду на ті події, як відбуваються в Одесі, і ті, які відбувалися в Одесі 2 травня 2014 року, я особисто вважаю нинішній "Опозиційний блок", колишню "Партію регіонів", і їхніх представників особисто відповідальними за ту трагедію, яка сталася і яку вони фактично спровокували спільно із зрадниками із тодішнього керівництва одеської міліції та спецслужбами Кремля. З огляду на це, вони мали усвідомлювати рівень своєї політичної відповідальності з розумінням того, що реакція патріотичної Одеси буде адекватною", – зазначив Шкіряк.

"Я вважаю, що їхній приїзд - це спланована політична провокація, яку вони намагалися використати для нагнітання інформаційної істерії в першу чергу в засобах масової інформації Кремля. Безумовно, в даній ситуації ми постійно координували і тримали зв'язок з народними депутатами України, зокрема Сергієм Висоцьким, Андрієм Левусом, які перебували там, із правоохоронцями. Тут відверто треба сказати і подякувати патріотам, патріотичним організаціям за витримку, за спокій, за співпрацю з правоохоронцями. Вони не порушували закон, ніхто з них не був в балаклавах, ніхто з них не був із забороненими предметами, ніхто не був в озброєнні, вони висловлювали свою громадянську позицію", – наголосив він.

Нагадаємо, напередодні чільні представники "Опозиційного блоку" Бойко і Новинський так і не змогли вибратись з оточеного представниками патріотичних організацій одеського аеропорту до міста, яке вшановувало роковини трагедії 2 травня. Після тривалого протистояння і штовханини у фойє летовища політики вилетіли чартером назад до Києва.

Попередній матеріал
Незаконно засуджений у РФ директор полтавського заводу підписав документи на екстрадицію
Наступний матеріал
Українських медиків визволили з полону бойовиків "Ісламської держави"
Теги:
Loading...
2 роки після заворушень: одесити вшановують пам'ять загиблих

2 роки після заворушень: одесити вшановують пам'ять загиблих

Заворушення в Одесі: хронологія подій від 2 травня 2014 року

Заворушення в Одесі: хронологія подій від 2 травня 2014 року

Бойка з Новинським так і не пустили до Одеси – вони вже вилетіли геть

Бойка з Новинським так і не пустили до Одеси – вони вже вилетіли геть

В одеському аеропорту патріоти заблокували ватажків "Опозиційного блоку"

В одеському аеропорту патріоти заблокували ватажків "Опозиційного блоку"