Головного фігуранта подій "2 травня" в Одесі взяли під варту

  Підозрюваний за допомогою месенджера "Viber", надіслав свідку у справі "2 травня" повідомлення з погрозами вбивства

  В Одесі Київський райсуд взяв під варту громадянина Росії, якого звинувачують у скоєнні масових заворушень у місті 2 травня 2014 року. Про це повідомили у суді.

  Так, головний фігурант у резонансній справі "2 травня" рішенням Малиновського райсуду Одеси був звільнений з-під варти під домашній арешт 27 травня.

  "За даними слідства, 26 травня підозрюваний, який є громадянином РФ, за допомогою месенджера "Viber", надіслав свідку у справі "2 травня" повідомлення з погрозами вбивства такого змісту: "Хохол, я тобі обіцяв, що завалю, а ти мені не вірив. Завтра мені змінять запобіжний захід і я вийду на свободу, чекай в гості", - йдеться у повідомленні.

  Адресат повідомлення вищевказані погрози вбивством сприйняв реально, а органами досудового слідства зазначені дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 129 КК України - "погроза вбивством з мотивів національної нетерпимості".

  Нагадаємо, 28 травня Малиновський райсуд Одеси ухвалив рішення випустити під домашній арешт одного з обвинувачених у справі про події 2 травня, росіянина Євгенія Мефедова. Однак Мефедов залишився під вартою.

  Крім того,  глава одеського "Правого сектора" Сергій Стерненко сказав,що росіянин був затриманий в рамках нового кримінального провадження.

  Попередній матеріал
  Українська гімнастка здобула "золото" на етапі Кубка світу
  Наступний матеріал
  Президент: Можемо розраховувати на повернення ще двох українців, яких утримують в Росії
  Теги:

  Рух по трасі Київ-Одеса відновлено

  Траса Київ-Одеса досі заблокована

  Будівництво траси Одеса-Рені розпочнеться вже у травні

  FreeSavchenko: Одеса вийшла на підтримку ув'язненої льотчиці