Рух по трасі Київ-Одеса відновлено

Поліція дозволила фурам розвернутися для перевантаження зайвого вантажу

Двадцятий кілометр траси Одеса-Київ у напрямку південного міста, який був перекритий трьома сотнями фур натепер вже  розблоковано. Водії вантажівок звільнили смуги для проїзду транспорту. Самі фури не впускають до Одеси. Вони поки що стоять на узбіччі. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу".

Деякі водії вже третю добу не можуть потрапити вантажівкою до Одеси. З 13 травня до міста не впускають перевантажені фури.  Водії протестували проти запровадженя вагового контролю.

Ваговий комплекс встановили за 20 кілометрів від Одеси. Упродовж двох днів співробітники інспекції перевірили 92 фури. Виявили девятьох порушників, їх оштрафували на 27 тисяч євро. Після цього чимало водіїв - просто відмовилися проходити перевірку. Ще й заблокували дорогу іншому транспорту - протестуючи проти запровадження вагового контролю. За неповні три доби - біля пункту зважування зібралося 300 фур. 

Габаритно-ваговий контроль на Одещині запровадили, щоб убезпечити дорожнє покриття від псування. Сама процедура триває щонайменше дві хвилини. Ті, чиї машини не перевантажені, процедуру проходять впевнено.

/
/
/
/
/
/

Денис Соколов та Сергій Іщенко, Одеська область, 5 канал. 

Попередній матеріал
Джамала повернулася в Україну: люди вщент заповнили термінал аеропорту
Наступний матеріал
Нардепи отримали фейкові листи від генпрокурора