5.ua

Голова РНБО відвідав 1-й батальйон Нацгвардії на Дніпропетровщині

  Бронежилети, каски та крашанки – з такими гостинцями навідався до бійців одного з підрозділів Національної гвардії секретар РНБО. Андрій Парубій нині об'їздить військові частини на Сході України, щоб підняти бойовий дух добровольців. Чиновник закликає бійців запобігти провокаціям, які, за оперативними даними, готуються проросійськими активістами на травневих святах.


  Бійці Національної гвардії вітають Андрія Парубія майданівськими гаслами. Після тижневої поїздки до Луганщини, секретар РНБО приїхав на Дніпропетровщину. Далі за планом – Одеса, Херсон та Миколаїв. Регіони, в яких першого та дев'ятого травня можливі провокації проросійських сил.

  До вояків Парубій приїхав не з порожніми руками. Каски, бронежилети найвищого класу захисту, рації та прибори нічного бачення закупляли не лише державним коштом. На частину обладнання гроші збирали гуртом активісти громадянської ініціативи "Армія SOS", які об'єдналися у соцмережах.

  Кеівник ініціативи Юрій Касьянов перераховує: закупили 135 бронежилетів, з них уже готові 94, на наступного тижня буде решта. Активісти планують по мірі надходження коштів повністю закрити потреби батальйону в сучасних якісних бронежилетах, котрі захищають от рушничної і автоматної кулі. Ще у планах – розвантажувальні жилети, вони уже оплачені і на підході.

  Бійці Нацгвардії задоволені спілкуванням з київським чиновником. Кажуть, поділилися проблемами – і він їх почув, та пообіцяв усе вирішити.

  Також посадовець привіз хлопцям гостинці з Майдану: паски та крашанки.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, 5 канал.
  Попередній матеріал
  Партія "За Україну!" висунула Кириленка на посаду Київського міського голови
  Наступний матеріал
  Проти сепаратистів порушено 240 кримінальних проваджень - Махніцький
  Loading...