Мецгер
Мецгер 5 канал

Голова правління "Укрексімбанку" вибачився перед журналістами

  Читайте по-русски
  Каже, не розуміє, як так сталося, і попросив вибачення не лише у журналістів проєкту "Схеми", а й у всіх журналістів України

  Поведінка голови правління "Укрексімбанку" шокувала не лише медійників, а й його самого. Про це у своєму зверненні повідомив Євген Мецгер. Каже, не розуміє, як так сталося, і попросив вибачення не лише у журналістів проєкту "Схеми", а й у всіх журналістів України.

  "Події, що сталися у моєму робочому кабінеті 4 жовтня 2021 року та були згодом опубліковані виданням "Схеми", з мого боку є неприпустимими і стали шоком не тільки для громадськості та журналістської спільноти, а й для мене. Я за природою врівноважена людина і ніколи не думав, що миттєвий емоційний спалах може перерости в лавину імпульсивних та непоправних дій і рішень. Стрес і навантаження цьому не виправдання. Тому я щиро прошу вибачення у працівників видання "Схеми" Кирила Овсяного та Олександра Мазура! Наразі у формі листа, але завжди готовий зробити це у будь-якій зручній їм формі", – повідомив Мецгер. 

  Нагадаємо, поліція вже розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів. А от у самому банку переконують, що медійники намагалися протиправно заволодіти інформацією з обмеженим доступом.

  Як повідомляв 5.UA, голова правління "Укрексімбанку" Євген Мецгер заявив, що складає повноваження на час розслідування справи щодо нападу на журналістів "Схем".

  Додамо, що в Києві відбувся брифінг "Укрексімбанку", який тривав 5 хвилин. На нього прийшли кілька десятків журналістів. До них вийшла жінка, яка назвалася представницею прес-служби банку та зачитала з теки текст.

  Попередній матеріал
  За час окупації на сході України загинуло майже 14 тис. осіб – Денісова
  Наступний матеріал
  Стефанчук не єдиний претендент на посаду спікера – Арахамія
  Loading...

  Перешкоджання журналістській діяльності: у Раді активно реагують на скандальну ситуацію в "Укрексімбанку"

  Голова МВС та генпрокурорка зробили заяви щодо скандального інциденту в "Укрексімбанку"

  Публікацію The Guardian можна порівняти із "чорним лебедем", який прилетів до української влади – Сєрова

  Коли Україна була розграбована і понівечена першими бойовими діями, Зеленський не платив податків взагалі – Ар'єв

  "Напад" на журналістів "Схем": в "Укрексімбанку" виклали свою версію подій

  "Він насправді іграшка олігархів, а не президент України" – Омелян про Зеленського