telekritika.ua

Голова кіберполіції назвав головну причину, через яку закрили файлообмінник FS.to

  Сергій Демедюк переконаний, що невдовзі FS.to зможе "відродитися"

  Розміщення на серверах піратських копій різноманітного контенту не стало головною причиною закриття популярного сайту FS.to. Про це заявив голова кіберполіції Сергій Демедюк в інтерв’ю "Телекритиці".

  "Нам вдалося призупинити діяльність FS не тому, що він займався "піратством", а через претензії Податкової – вони отримували незаконний прибуток від продажу реклами, з якої не сплачували податки",
  – розповів Сергій Демедюк.

  За його словами, FS.to у середньому заробляв від 500 тисяч до 1,5 млн грн на місяць.

  Окрім того, Сергій Демедюк переконаний, що невдовзі FS.to зможе "відродитися". "У них багато відгалужень і запасних серверів за межами України. Кожного разу, коли ми закриваємо черговий "піратський" сайт, інші починають враховувати помилки конкурентів і роблять так, що правопорушення складніше задокументувати. Наприклад, пірати вже навчилися ставити дзеркала (дзеркало (сайту) – точна копія сайту, розміщена в Інтернеті під іншим доменним ім'ям – Ред.) одразу в 5-10 країнах. Та ж Росія не забороняє розміщувати у себе сервери піратських ресурсів", – зазначив Сергій Демедюк. 

  За словами Демедюка, в такому випадку українська кіберполіція планує розвивати практику вилучення серверів за кордоном за процедурою міжнародного праводоручення, щоб у "піратів" не було можливості відновити дзеркала або запасні сервери. Щоправда, РФ в цій програмі не бере участі.

  Як повідомляв 5.ua, 15 листопада 2016 року кіберполіція припинила роботу одного з найбільших піратських сайтів України Fs.to.

  Попередній матеріал
  Вінницький Дід Мороз з подарунками вирушив на схід України
  Наступний матеріал
  Активіст розповіла, як не доїжджають українські книги на Донбас
  Loading...

  Заблокований кіберполіцією файлообмінник FS.to обіцяє відновити роботу за тиждень

  Голова кіберполіції назвав головну причину, через яку закрили файлообмінник FS.to

  Сайт популярного файлообмінника fs.to знову працює

  Сайт популярного файлообмінника fs.to недоступний для користувачів