5.ua

У ДУСі запевняють, що дія контрактів на 7 млн. гривень призупинена

  Дію контрактів щодо закупівлі продуктів харчування у розмірі 7 млн. грн., призупинено. Про це повідомив Керівник Державного управління справами Сергій Аверченко.

  Повідомлення розміщенно на сайті в.о. Президента України. 

  Керівник ДУСі також зазначив, що контракти були укладені попередньою владою. 

  "З приводу повідомлення в засобах масової інформації щодо закупівлі Державним управлінням справами продуктів харчування на 7 млн. грн., хочу повідомити наступне. Так, дійсно, попередня влада заключала такі контракти і зараз я, як керівник Державного управління справами, призупинив дію цих контрактів до повного розслідування їх доцільності та законності", - сказав Аверченко.

  Під час брифінгу Аверченко також закликав високопосадовців відмовитися від квартир та будинків, що їх утримує держава, а також від пільг за комірне у зв'язку зі складною ситуацією в державі.

  За його словами, скасування пільг для чиновників зекономить для бюджету країни 8 мільйонів гривень.

  "Є люди, які проживають повінстю на безкоштовній основі, на державному забезпеченні – це 20 осіб мають таке право. І дуже багато осіб користуються пільгою 30 відсотків вартості комунальних послуг. Відміна цих пільг – це більше 8 мільйонів гривень на рік, це тільки якщо з 30 відсотків до ста оплата комунальних послуг, і ті 20 осіб, які я казав, які находяться на повному державному забезпеченні", – роз’яснив посадовець.

  Нагадаємо, що нещодавно Державне управління справами опинилося у центрі скандалу після того, як стало відомо, що 2 квітня квітня за результатами тендерів уклало низку угод на постачання продуктів харчування на загальну суму 7 млн грн. У тому числі замовлено ягнятину по 542,86 грн./кг та італійський "Парміджано Реджіано" по 351 грн./кг.

  Генеральна прокуратура займаеться перевіркою ситуації.

  Попередній матеріал
  Міненерго готує судовий позов проти "Газпрому"
  Наступний матеріал
  Єврокомісія: поставки російського газу до ЄС поки що стабільні