діамантові прокурори
5.ua

Голосіївський суд продовжить розгляд справи "діамантових прокурорів"

  За даними одного зі свідків, правоохоронці вимагали хабар у розмірі $200 тис.

  Голосіївський суд продовжить розгляд справи так званих діамантових прокурорів. Йдеться про колишнього заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна та колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця. Їх звинувачують у хабарництві.

  На попередньому слуханні допитали чергових свідків зі сторони обвинувачення, зокрема один із бізнесменів розповів, що правоохоронці заважали працювати підприємству, погрожували кримінальним переслідуванням і вимагали хабар у розмірі 200 тисяч доларів.

  За словами свідка, коли конфлікт не вдалося розв'язати у юридичний спосіб, бізнесмени звернулися до правоохоронців і вже у співпраці з групою прокурорів на чолі з Давідом Сакварелідзе та працівниками СБУ передали хабар працівникам органів прокуратури. Обвинувачені цей факт заперечують.

  Нагадаємо, Корнійця та екс-першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна затримали 5 липня 2015 року за отримання хабара в розмірі 3 млн 150 тис. грн. Також під час обшуків у Шапакіна було вилучено 400 тис. дол., а у Корнійця – масу ювелірних виробів, 65 діамантів і автомат Калашнікова.

  Як повідомляв 5.ua, 18 травня, детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з прокурорами САП затримали заступника наступника "діамантового прокурора", прокурора Київської області Корнійця на розкраданні 30 тонн цукру

  Попередній матеріал
  Гройсман розповів, коли Україна стане членом ЄС
  Наступний матеріал
  Нардеп: Сьогодні країна переживає де-факто 30% безробіття

  Наступника "діамантового прокурора" Корнійця піймали на розкраданні 30 тонн цукру

  У центрі Києва побили "діамантового прокурора" Корнійця

  Касько та Сакварелідзе прийшли на суд у справі "діамантових прокурорів"

  У справі "діамантових прокурорів" заслухали свідків обвинувачення