Нардеп: Сьогодні країна переживає де-факто 30% безробіття

  ВВП знаходиться на рівні $3 тис. на душу населення

  Таке заявив сьогодні, 13 червня, народний депутат Олесь Довгий на засіданні погоджувальної ради фракцій ВРУ. За його словами, необхідно написати спільну економічну стратегію, яка допоможе наблизити не наступний транш, а зробить сильною економіку країни.

  "Сьогодні країна переживає де-факто 30% безробіття. Сьогодні по регіонам у першу чергу говорять, "допоможіть створити нові робочі місця". Тому економічний блок уряду має повертись обличчям до захисту національного інтересу, українського виробника, бізнесу і національного протекціонізму. Всі наші донори в першу чергу думають про свою економіку. Тому немає іншого варіанту, ніж написати спільну економічну стратегію, прийняти цілий пакет реформ, які будуть робити не ближчим наступний транш, а зроблять для наших дітей жити в багатій країні. Наше ВВП знаходиться на рівні $3 тис. на душу населення – це економіка самих забутих країн. Нам потрібно вивести хоча б на $10 тис. Немає іншого варіанту ніж створення умов для відкриття нових підприємств", – зазначив нардеп.

  Нагадаємо, у квітні минулого року Верховна Рада підтримала у другому читанні та в цілому законопроект №1046 "Про внесення доповнень до закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо врегулювання питань, періодичності, строків виплати допомоги по безробіттю)". За відповідне рішення проголосували 249 народних депутатів.

  Попередній матеріал
  Голосіївський суд продовжить розгляд справи "діамантових прокурорів"
  Наступний матеріал
  Геращенко: Ми маємо на фронті абсолютно рекордну за останні 4 тижні кількість загиблих та поранених

  Мінекономрозвитку знизив прогноз зростання ВВП України

  У Держстаті повідомили, на скільки зріс ВВП України в першому кварталі 2016 року

  ВР ухвалила рішення про виплату допомоги по безробіттю двічі на місяць