5.ua

Глава СБУ розповів про головну загрозу національній безпеці

  Жоден орган влади, який досі не зрозумів, що корупційним оборудкам прийшов край, не може бути для нас партнером. Навпаки – такі установи стають ворогами громадськості і становлять загрозу національній безпеці.

  Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко під час ІІІ Антикорупційного форуму, ініційованого Службою безпеки України, який відбувся у Державній фіскальній службі.

  Наливайченко наголосив, що зусилля СБУ спрямовані на ліквідацію конвертаційних центрів. Така робота є вкрай важливою, адже тільки один з таких центрів, ліквідованих нещодавно в Києві, мав оберти в 5 млрд. гривень, а 700 млн. з них ішло на фінансування сепаратизму і тероризму в Донецькій і Луганській областях.

  Голова СБУ запропонував представникам громадськості не лише контролювати процес боротьби з корупцією, а й долучатися до спільної роботи. 4 серпня ц.р. відбудуться кадрові співбесіди з бажаючими працювати у спецпідрозділі з боротьби з корупцією.

  "Важливо зламати міф у суспільстві, що нібито громадськість не бере участі в боротьбі з корупцією... На роботу у владу треба приходити. Якщо не прийдуть громадські активісти, то нічого не зміниться. Ми запрошуємо представників від громадськості, особливо тих, хто дійсно хоче подивитись в очі корупції і її перемогти, - приходьте на роботу", - сказав голова СБУ.

  Також Наливайченко підкреслив, що запорукою успішної боротьби з корупцією є нинішня відкритість Служби. 


  Попередній матеріал
  Нацбанк встановив офіційний курс гривні на рівні 11,96 грн / дол
  Наступний матеріал
  У НБУ запевняють – не отримали жодних документів про затримання свого посадовця
  Теги:
  Loading...