Герман заперечує, що українське правосуддя вибіркове

  Концентрацією влади в руках "Партії регіонів" стурбована "Фрідом Хаус". Правозахисна організація презентувала звіт із назвою "Б"ючи на сполох. На захист демократії в Україні".

  Услід за Європарламентом - "Фрідом Хаус" заявляє про вибіркове правосуддя. Президент Віктор Янукович та його оточення централізували владу, наполягаючи, що це необхідно для ефективного управління - йдеться у документі правозахисників - утім, дисципліна уряду Януковича стала не лише позитивом у порівнянні з безкінечною ворожнечею часів Ющенка-Тимошенко, ця дисципліна веде до авторитазризму - вважають у "Фрідом Хаус". Також у звіті йдеться про більш жорсткі умови роботи ЗМІ та втручання СБУ в політичне житя. Президентська радниця Ганна Герман заперечила, що українське правосуддя вибіркове - за її словами, до відповідальності були притягнені не лише представники попередньої влади, але й майже півтисячі представників влади чинної. Утім, дані Фрідом Хаус пообіцяла президенту передати.

  Деймон Вілсон: "Є загроза для громадянського супільства та політичної опозиції. Ми рекомендуємо зменшити роль СБУ в тих процесах, які відбуваються в Україні. Ми закликаємо припинити політично забарвлене переслідування. Йдеться про випадки з Тимошенко та Луценко".

  Попередній матеріал
  Світ відзначає Всесвітній день донора
  Наступний матеріал
  Сирійська армія взяла штурмом місто на півночі країни [сюжет, відео]
  Теги: