Герман буде радитись з Президентом щодо ситуації на "5 каналі"

  Заступник голови Адміністрації Президента України Ганна Герман порадиться з Президентом Віктором Януковичем щодо проблеми, яка виникла на "5 каналі". Про це вона сьогодні сказала в коментарі ІнтерМедіаКонсалтинг.

  "Офіційно до мене не зверталися, я ще не бачила цього листа, але знаю про цю проблему. Я знаю цю їхню тривогу і думаю, що це якесь, мабуть, непорозуміння, і я не вірю, що хтось може забрати у "5 каналу" частоти. Гадаю, приїде Президент, і ми порадимося. Я поки що не бачила цього листа", - зазначила заступник голови Адміністрації.

  Учора, нагадаємо, редакційна рада 5 каналу звернулася з відкритим листом до Президента Януковича, у якому просить захистити журналістів у ситуації з судом.

  На думку колективу, на процес впливає голова СБУ, член Вищої Ради юстиції, Валерій Хорошковський, власник медіа-холдингу U.A. Inter Media Group. Ця група зараз оскаржує рішення Нацради від 27го січня минулого року про виділення частот, що дісталися здебільшого каналу ТВі та 5-му. 

  Редрада 5 каналу вважає, що ситуація може призвести до втрати ліцензії. А отже, без роботи може опинитися півтисячний колектив, а Україна - підтвердити статус держави, в якій згортаються свободи.

  Попередній матеріал
  Євросуд став на захист донеччанина (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Обама: Повністю зупинити витік нафти вдасться лише за 2 місяці
  Теги: