Ірина Геращенко
Ірина Геращенко 5 канал

Геращенко: Список на обмін потрібно переглянути, дехто категорично проти повернення на Донбас

Наразі постало питання проведення додаткової верифікації списку для обміну

Частина людей, які перебувають у списку обміну, категорично відмовляються повертатися на тимчасово окуповану територію Донбасу. Про це повідомила представник України гуманітарної підгрупи у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко за підсумками скайп-конференції.

За словами Геращенко, ті, хто відмовляється повертатися до бойовиків, заявили про своє рішення тільки зараз, а не коли відбувалася верифікація. Тому списки потрібно перевірити знову.

"Дехто з осіб, включених у списки ОРДЛО, категорично відмовляється переміщатися на тимчасово окуповані території. І про своє небажання вони заявили лише зараз, а не у травні, коли проводилася верифікація. Тому оперативно маємо вирішити питання додаткової верифікації… Робимо все, аби вирішити всі проблемні питання і щоб були хороші новини", – прокоментувала представник України у ТКГ на сторінці у Facebook.

Як повідомляв 5.UA, наймасштабніший обмін може відбутися вже до Нового року. Такі припущення висловила раніше Ірина Геращенко. Утім, жодних дат і прізвищ вона не називала. Україна хоче домогтися звільнення 74 бранців, яких нині утримують на тимчасово окупованих територіях. Натомість – має передати 306 людей. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/

Попередній матеріал
Детективи НАБУ затримали 4 посадовців у справі Каськіва
Наступний матеріал
Кучма: Спершу виведення військ окупанта – потім миротворці
Loading...