Фото Iryna Gerashchenko / Facebook

Геращенко: Серед загиблих від російської агресії на Донбасі у 2015 році молодь становила 42%

  Загалом станом на січень 2016-го в Україні було зареєстровано 11829350 громадян віком 14-34 роки

  У Києві відбулися ініційовані парламентським комітетом з питань молоді і спорту слухання на тему "Ціннісні орієнтири сучасної української молоді". Про це повідомила уповноважений Президента з врегулювання ситуації на Сході, віце-спікер парламенту Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  "Трохи цифр. На січень 2016-го в Україні було зареєстровано 11829350 громадян віком 14-34 роки. За останні п'ять років кількість молоді у міській місцевості скоротилася на 1567382 особи (або 16%), а у сільській – на 480945 осіб (або 11,7%). Й дуже хочеться, аби тенденція старіння нації була змінена", – написала Геращенко. 

  Вона також додала: "Цифри, від яких рветься серце, – серед тих, хто загинув у 2015 році від російської агресії на Донбасі, молодь становила 42%. Сьогодні на слуханнях представники молодіжних організацій і неурядового сектору говорили про необхідність кореляції державної молодіжної політики, вона має бути сучасною і відповідати тим викликам, з якими зіштовхнулося це покоління, що боронить незалежність України".

  Вона також додала, що як свідчать опитування, за останні роки в молодіжному середовищі суттєво підвищено такі ціннісні пріоритети, як державна незалежність України; демократичний розвиток країни; свобода слова; демократичний контроль рішень влади; національно-культурне відродження; участь у політичному житті. 

  Як повідомляв 5.ua, 5 жовтня 2016 року в Мінську говорили про долю сімох підлітків, яких бойовики затримали за буцімто "диверсійну діяльність".

  Попередній матеріал
  МЕРТ повиннно розглянути можливість поновлення держпрограм підтримки малого і середнього бізнесу – Гройсман
  Наступний матеріал
  Президент з нагоди Дня ракетних військ і артилерії нагородив 102 військових – учасників АТО

  "Правда про війну": Жертвами російської агресії на Донбасі стали майже півтисячі жінок – Геращенко

  Геращенко: Бойовики затримали українця, який приїхав на похорони батьків

  Геращенко: На зустрічі нормандської четвірки у Берліні вперше гостро обговорювалося гуманітарне питання

  Звільнення українських заручників заблоковано бойовиками – Геращенко

  Україна за час АТО звільнила з полону бойовиків 3083 людини – Тандіт

  5 канал - трансляція наживо