5 канал

Геращенко: Росія шантажує Україну бранцями, яких не відпускає попри домовленості

Перемови щодо звільнення українських заручників мають тривати, і саме з РФ, а не з ватажками бойовиків, зауважила Геращенко

Росія шантажує Україну бранцями, яких не відпускає попри домовленості, втім перемови щодо звільнення українських заручників мають тривати, і саме із країною-агресором, а не з ватажками бойовиків. Про це в ефірі "5 каналу" заявила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

"Питання заручників стало одним з найбільш емоційних, важких. Це та тема, той козир, який Москва тримає у себе в рукаві і намагається ним шантажувати Україну і світ, вимагаючи амністії. Рішення про те, кого звільнити, коли звільнити, як звільнити приймають не Ігорьок і Саша, а приймає саме Москва. Тому тут дуже важливо говорити саме із Москвою: шукати шлях, як вимагати від Москви звільнити наших бранців", – сказала вона.

Нагадаємо, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко перелічила "абсолютно нечувані вимоги" бойовиків щодо заручників.

Попередній матеріал
Парламент проводитиме консультації щодо призначення послів до ключових країн – Гопко
Наступний матеріал
Керівники Харківської фармкомпанії 4 роки не платили податки – ДФС

Тандіт: Дві заручниці бойовиків уже на підконтрольній українській владі території

Терористи не підтверджують наявність у себе 110 українських заручників – Геращенко

Переговори у Мінську: українська сторона готова вже цього тижня передати 15 осіб бойовикам в надії на визволення українських бранців

Геращенко пояснила, чому Києву не можна відмовлятися від Мінських угод

Геращенко розповіла, де бойовики утримували "кіборга" Колодія

5 канал - трансляція наживо