5 канал

Парламент проводитиме консультації щодо призначення послів до ключових країн – Гопко

Наразі не призначені понад 10 послів до ключових країн

Верховна Рада України проводитиме консультації щодо призначення послів до ключових країн. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявила позафракційний народний депутат, голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко.

"На 2017 рік, крім того, що парламент ухвалив стратегію зовнішньої політики – це може бути як документ РНБО чи указ Президента, але опрацьований спільно. Друге - це ми вже фіналізуємо нарешті закон про дипломатичну службу, який перезрілий під ті виклики, які є, і це те, що Міністерство закордонних справ представило", – сказала вона.

Гопко зауважила: "Одна зі змін, що парламент України проводитиме консультації, які матимуть рекомендаційний характер під час призначення послів – це одне зі складних питань, яке було в цьому році, така млява політика в призначенні в ключові країни ... Зараз більше десяти країн, в яких послів немає".

Нардеп також наголосила, що вперше за 13 років в українському парламенті відбулися слухання щодо актуальних питань зовнішньої політики України. "В парламентсько-президентській республіці ми мали б давно запропонувати стратегію зовнішньої політики України", – зазначила вона.

Детальніше дивіться у відео.

Попередній матеріал
РФ винесла в ООН проект резолюції щодо припинення бойових дій у Сирії
Наступний матеріал
Геращенко: Росія шантажує Україну бранцями, яких не відпускає попри домовленості
Теги:
Loading...