Геращенко про "поп-парад" УПЦ МП: "МВС і СБУ роблять свою справу"

  Кремлівські стратеги пробують застосовувати проти масової свідомості нові методи

  Про це заявив народний депутата Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, так званий "хресний хід" УПЦ МП задуманий за межами України, а його метою є: показати мобілізаційні можливості Московського патріархату в Україні; створити на кілька тижнів фактор дестабілізації у суспільній свідомості; спровокувати напади на учасників "хресного ходу" з боку радикальних груп або організувати такі напади самостійно для створення "картинки" під назвою "українські фашисти б'ють православних християн".

  "Російські телеканали, витіснені два роки тому з кабельних мереж, дивляться тільки закостенілі україноненависники через "тарілки" або через Інтернет, і російське телебачення не впливає на свідомість українців так, як це було ще рік тому, – переконаний Геращенко. – З іншого боку, кремлівські технологи побачили, яку смуту, протиріччя і скільки ненависті виплеснув у свідомості українців нешкідливий і проєвропейський "Марш Рівності", проведений ЛГБТ-спільнотою, і вони вирішили спробувати розпалити багаття міжконфесійної ненависті, приправленою кадрами насильства по відношенню до учасників поп-параду".

  Нардеп запевнив, що МВС і СБУ роблять свою справу: уважно моніторять всю ситуацію навколо так званого "хресного ходу", вивчаються особи організаторів, джерела фінансування та інші супутні деталі.

  "Серед прихожан Московського патріархату досить осіб співпрацюють з нашими оперативними співробітниками. Тому нам відомі деталі того, що відбувається", – заявив нардеп.

  Як відомо, хресна хода УПЦ Московського патріархату дійде до Києва 26 липня. Раніше голова ВР Андрій Парубій попередив, що керівництво РФ готує на цей день провокації в українській столиці.

  Попередній матеріал
  Дипломат: Україна повинна публічно заявити про намір стати повноправним членом НАТО
  Наступний матеріал
  10-річна дівчинка із вадою серця потребує допомоги

  Кремль готує провокації у Києві під час "хресної ходи" УПЦ Московського патріархату – Парубій