Анастасія Мовлик 5.ua

10-річна дівчинка із вадою серця потребує допомоги

Ціна одужання – усього шістдесят тисяч гривень

10-річна Анастасія Мовлик потребує допомоги. У дівчинки вроджена вада серця. Ціна одужання – усього шістдесят тисяч гривень. Саме стільки коштує пристрій, який усуне недугу. Самостійно зібрати усю суму батьки не встигнуть, адже операцію необхідно зробити до кінця цього року. Інакше дівчинка може стати інвалідом.

Родина Мовлик мешкає у Великий Димерці на Київщині. 10-річна Анастасія – єдина дитина. У школі  дівчинка відмінниця. Часу вистачає і на гуртки – вона і танцює, і співає. Мріє про музичну кар'єру. Не проти стати і  перекладачем. Усе це можливо – якщо серце не підведе.

Кілька років тому здоров'я Анастасії погіршилося. Спочатку вона скаржилася на нудоту. Потім з’явилася задишка. Батьки оббили пороги не однієї лікарні. Діагноз поставили у столиці.

Це вроджена вада серця, пояснюють лікарі. Порушена судина, яка при народженні повинна закритися. В утробі матері вона з’єднує аорту та легеневу артерію. Це для того, щоб кров обходила легені, які не працюють. Нині Анастасії прописали дієту, бо вбити може навіть ковток газованої води.

Ліки Анастасії не допоможуть. Потрібна операція. Утім, одужати можна і без хірургів. Через маленький отвір у стегновій судині до серця можна завести так званий оклюзуючий пристрій. Він закриє отвір між двома судинами.

Коштує оклюдер понад шістдесят тисяч гривень. Таких грошей батьки Анастасії не мають. Можуть зібрати лише половину. Решту – просять допомогти небайдужих.

Гроші збирають і в благодійному фонді "Серце на долоні". Установити оклюдер Анастасії необхідно до кінця року. Інакше у дівчинки розпочнуться проблеми із судинами серця та легень. 

Реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140,м. Київ, вул. Мишуги, 8/48

ЄДРПОУ  37432793 ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва:

26001060714855 UAH (гривня)

МФО банка: 320649

Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Мовлик Анастасії

Попередній матеріал
Геращенко про "поп-парад" УПЦ МП: "МВС і СБУ роблять свою справу"
Наступний матеріал
Сьогодні Україна перебуває на передньому краї стримування Росії – Лубківський
Loading...

Боєць АТО, який підірвався на міні за лічені дні до мобілізації, потребує допомоги

Поранений під Авдіївкою кіборг Євген Крючко потребує допомоги

У 33-річного волонтера місії "Чорний тюльпан" стався інфаркт, він потребує термінової допомоги

Родина бійця 17-ї танкової бригади потребує допомоги на лікування семирічного Вадима