Геращенко: Окупанти відмовилися від пропозиції Києва щодо обміну заручниками і вимагають "всіх на всіх"

  Представники окупантів вимагають здійснити обмін заручників в форматі "всіх на всіх" і докладають "фантасмагоричний список" з 600 чоловік зі свого боку

  Про це повідомила представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Зранку від ОБСЄ отримала листа , в якому міститься відповідь ОРДО і їх так званого "уповноваженого" щодо всіх наших пропозицій по звільненню заручників. ОРДО пише, що у відповідь на пропозицію української сторони по звільненню 25 заручників, готовності передати їм 50 людей, яких вони ж запитували, у відповідь на всі наші пропозиції передати їм 8 "саперів", аби звільнити наших заручників, вони відмовляються... І вимагають всіх на всіх... При цьому подають нам фантасмагоричний список з 600 людей, половини з якого просто не існує, ми не знаємо, хто це і де ці люди", – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, раніше речник колишнього президента Кучми Дарка Оліфер повідомляла, що представники окупаційних адміністрацій блокують усі ініціативи української сторони щодо звільнення заручників.

  Попередній матеріал
  На Луганщині затримали бойовика "ДНР" "Якута", чоловік дав свідчення – поліція
  Наступний матеріал
  Поліція: чиновники Миколаївської ОДА розікрали 5 млн грн

  Українських заручників у "ДНР" перевели у гірші умови – Геращенко

  Геращенко: ОРДіЛО шантажує та тероризує Україну долями заручників

  Окупанти продовжують блокувати звільнення заручників

  Ірина Геращенко: Не маріонетки Кремля, а сам Кремль заблокував звільнення заручників і шантажує Україну