фото uapress.info

Генштаб ЗСУ: За 50 км від кордону з Україною Росія формує дивізію у 10,5 тис. солдатів

  Російська Федерація на 90% завершила будівництво нових військових містечок біля кордону з Україною

  У Ростовській області Російської Федерації неподалік від кордону з Україною формується нова дивізія чисельністю 10,5 тис. солдатів. Про це на брифінгу повідомив т.в.о. начальника Управління верифікації Генштабу Міноборони ЗСУ полковник Владислав Пономарьов за результатами інспекції, проведеної 16-19 січня 2017 року, передає "ЛІГА.БізнесІнформ"

  За його словами, Росія ігнорує численні звернення європейської громадськості щодо проведення на своїй території позаквотних перевірок за Віденським документом. 

  "В результаті проведення інспекції встановлено, що на території Ростовської області формується 150-а мотострілецька дивізія. Наявність поблизу кордону з Україною цього формування в кількості 10,5 тисяч військовослужбовців не додає гарантій безпеки нашій державі. Навпаки, становить потенційну загрозу", – зазначив Пономарьов. 

  Він також зауважив, що за Віденським документом РФ мала б повідомити іншим країнам-учасницям про створення нового збройного формування. Те, що вона цього не зробила, офіційний Київ вважає грубим порушенням положень Віденського документа. 

  Крім того, керівник багатонаціональної інспекційної групи України, яка 16-19 січня 2017 року проводила перевірку в Ростовській області, полковник Олексій Вершигора повідомив, що до складу групи входили представники Канади та Данії. Він також розповів, що вже сформовано штаб 150-ї мотострілецької дивізії Південного військового округу РФ в населеному пункті Персіановський поблизу міста Новочеркаськ, що за 50 км від кордону з Україною. Там сформовані підрозділи бойового і тилового забезпечення, розвідувальний батальйон, батальйон зв'язку, батальйони матеріально-технічного забезпечення. 

  "За інформацією російської сторони, дивізія повинна бути сформована до кінця 2017... Готовність будинків - 90%. Це нові військові містечка, які будуються з нуля", – повідомив Вершигора. 

  Він також зазначив, що в ході інспекції Росія обмежила зону вертолітного обльоту на глибину 25 км уздовж кордону з Україною.

  Нагадаємо, за інформацією ГУР, в Макіївці бойовиків, які відмовляються воювати, ізолюють на полігоні.

  Попередній матеріал
  Пропагандиста РФ Філліпса витурили із парламенту Великої Британії
  Наступний матеріал
  Зекономлена субсидія не може трактуватись як заборгованість за несплату – Мінсоцполітики
  Loading...
  Російське командування маскує бойові втрати на Луганщині як нещасні випадки – розвідка

  Російське командування маскує бойові втрати на Луганщині як нещасні випадки – розвідка

  На Донеччині бойкотували зустріч із російським офіцером ОБСЄ

  На Донеччині бойкотували зустріч із російським офіцером ОБСЄ

  Тимчук: На Донбасі виявлено російську ДРГ, що має розвідувати позиції навколо ДАП

  Тимчук: На Донбасі виявлено російську ДРГ, що має розвідувати позиції навколо ДАП

  Що буде з Донбасом у 2017 році та чи очікувати на деокупацію – військовий експерт

  Що буде з Донбасом у 2017 році та чи очікувати на деокупацію – військовий експерт