Маріуполь ТВ

Наєв назвав різницю між АТО та Операцією Об'єднаних сил

  Наєв також заявив, що завдання з підготовки українських військ до повного звільнення окупованих територій буде виконано

  Генерал-лейтенант Сергій Наєв, якого недавно призначили командувачем Об'єднаних сил на Донбасі, розповів про головну відмінність у проведенні військових операцій на Донбасі. Підпорядкованість і є цією відмінністю. Про таке Наєв повідомив у інтерв'ю виданню "Укрінформ".

  "Головні відмінності – у підпорядкованості. Якщо раніше Антитерористична операція проходила під загальним керівництвом Антитерористичного центру СБУ, зараз Операція Об'єднаних сил проходить під стратегічним керівництвом Генерального штабу Збройних сил України",– наголосив генерал.

  Читайте також: Командувач Об'єднаних сил заявив, що підготує ЗСУ "до повного звільнення окупованих територій"

  З його слів, відповідно, від цього йде й інше питання, пов'язане з управлінням, відповідальністю, з оперативними та тактичними завданнями, які потрібно послідовно виконати, щоб досягти мети операції.

  Як повідомляв 5.UA, командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв заявив, що завдання з підготовки українських військ до повного звільнення окупованих територій буде виконано.

  Довідка. Генарл-лейтенант ЗСУ Cергій Наєв народився 30 квітня 1970 року у Могилів-Подільському на Вінниччині. Із березня 2018 року – заступник начальника Генштабу ЗСУ і командувач Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ. Вищу освіту здобув у Московському вищому загальновійськовому командному училищі в 1991 році. У ЗСУ – з травня 1993 року. У 2014 році був керівником сектора "Б" під час боїв за Донецький аеропорт. Станом на початок 2015 року – начальник штабу оперативного командування "Південь". Із 2015 по 2017 роки – командувач оперативного командування "Схід". Одружений, виховує двох синів та доньку. 20 березня 2018 року Сергій Наєв офіційно підтвердив, що в Криму наразі проживає його рідний молодший брат і вони підтримують родинні зв'язки.

  Попередній матеріал
  Оголошена нова підозра: Рубану загрожує довічне ув'язнення
  Наступний матеріал
  Мін'юст планує збільшення мінімального розміру аліментів
  Теги:

  Мирослав Гай про новий формат АТО: Не варто очікувати звільнення Донбасу через те, що переформатували законодавство

  Командувач Об'єднаних сил заявив, що підготує ЗСУ "до повного звільнення окупованих територій"

  Гумові чоботи та "буржуйки": в яких умовах живуть військові на полігоні "Широкий Лан" – ФОТО

  Скандал навколо полігону "Широкий Лан": чи справді військові опинились у нелюдських умовах

  На Донбасі 5 терористів підірвалися на своїй же гранаті – подробиці

  Новий БТР-4 у дії: як резервісти та контрактники спільно взялися річку "форсувати"