mediaport.ua

Гендиректор НТКУ написав заяву на звільнення

Зураб Аласанія подав у відставку

Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови телекомпанії. Про це у вівторок 1 листопада повідомляє "МедіаПорт".

"Суспільний мовник країні потрібен як чисте повітря в отруєному індустрією середовищі. Менше з тим, очікування суспільства по термінах не є реальними: зсередини розумієш, що в наших умовах, так, щоб не порушувати законів кожним кроком, а змінюватись разом із законами — то реформа займе набагато більше часу", – зазначив він.

"А я йду у відставку зараз. Можливо, хоча б таким чином вдасться привернути увагу до проблем з бюджетом Євробачення та бюджетом майбутнього Суспільного. Цей вчинок не є шантажем влади, він є припущенням, що в перехідний період компанію має очолити людина більш компромісна, гнучка, здатна домовлятися і давати раду протилежним інтересам та інтересантам", – пояснив Аласанія.

"Дякую колегам, що попри все, не дають фори, а ретельно стежать і ставляться так критично, наче державна все ще компанія грає в рівних з комерсантами умовах. Дякую й нашим глядачам та слухачам, що не тільки чекають на зміни, а й підтримують їх, не лишаючи нас увагою. Все буде добре", – додав гендиректор НТКУ.

mediaport.ua

Нагадаємо, Зураб Аласанія очолив Національну телекомпанію України у березні 2014 року.

Попередній матеріал
Відсьогодні всі українці можуть оформлювати ID-паспорти
Наступний матеріал
Брифінг генпрокурора Юрія Луценка щодо електронного декларування – відео

"Євробачення 2017": Аласанія розповів, за якими критеріями не пройшли Дніпро та Одеса

Аласанія розповів, як визначатимуть місто для проведення Євробачення-2017

Зураб Аласанія: як і де Україна проведе "Євробачення-2017"

Аласанія: Якщо на "Євробаченні" переможе Росія, Україна у 2017-му відмовиться від участі

Суспільне телебачення буде мовити за три місяці - Аласанія

5 канал - трансляція наживо