Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Європейська солідарність

"Гарантією нацбезпеки України є її членство в НАТО": Порошенко зустрівся із послами "Сімки" та Європейського Союзу

Читайте по-русски
П'ятий президент зауважив, що сторони обговорили шляхи посилення міжнародних санкцій проти росії

Петро Порошенко зустрівся із послами країн "Групи семи" та Європейського Союзу в Україні. Про це п'ятий президент повідомив у Facebook.

"Кожна зустріч зі справжніми друзями України, послами країн "Групи семи" та Європейського Союзу – це перш за все, просування інтересів України і координація позицій", – зазначив Порошенко.

Петро Порошенко із послами "Сімки" та Європейського союзу
Петро Порошенко із послами "Сімки" та Європейського союзуфото Європейська солідарність

"Сьогодні ми обговорили останній розвиток подій на фронті, контрнаступ Збройних сил України. Відзначили безперечну професійність та мужність нашої армії, яка діє за високими стандартами НАТО. Не втомлююсь наголошувати, що чим більше буде зброї, передусім важкої, тим швидше закінчиться війна – перемогою України та всього вільного світу", – наголосив політик.

П'ятий президент зауважив, що на зустрічі обговорили шляхи посилення міжнародних санкцій проти росії.

"Ми обговорили шляхи посилення міжнародних санкцій проти росії, а також забезпечення надійних безпекових гарантій для України. Наголосив, що гарантією нацбезпеки України є її членство в НАТО", – зазначив він. 

"Під час зустрічі наголосили на важливості збереження внутрішньої єдності в Україні, зміцнення стійкості та здійснення необхідних реформ. Йдеться, зокрема, про забезпечення верховенства права та боротьбу з корупцією, недопущення політизації правоохоронних структур, а також свободу слова і ЗМІ", – розповів лідер партії "ЄС".

"Петро Порошенко також зустрівся із новопризначеним послом Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопесом-Арандою Хагу. П'ятий президент подякував за потужну та незмінну політичну, економічну, фінансову та військову підтримку, яку надає Іспанія Україні для успішної відсічі російської агресії та забезпечення перемоги", – мовиться в повідомленні. 

"Особлива вдячність іспанському уряду за гуманітарну допомогу та гостинний прихисток для десятків тисяч українських тимчасово переміщених осіб", – зазначив Порошенко у Facebook.

Петро Порошенко
Петро Порошенкофото Європейська солідарність

"Також ми детально обговорили подальші кроки на шляху набуття Україною членства в Європейському Союзі та НАТО. Високо оцінив конструктивну позицію Мадриду у питанні надання Україні статусу країни-кандидата на членство в ЄС", – наголосив п'ятий президент. 

"Сторони також відзначили принципову важливість зміцнення національної єдності політичних сил та громадянського суспільства в Україні для подолання нинішніх складних політичних та безпекових викликів", – мовиться в повідомленні.

Читайте також: Порошенко анонсував нові проєкти для підтримки Збройних сил України.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Попередній матеріал
Одним влучним пострілом: ССО за кілька секунд утилізували блокпост рашистів – відео
Наступний матеріал
У заступника голови Верховного Суду дійсний російський паспорт і сімейна квартира в Москві – "Схеми"
Loading...
У нас немає іншого завдання, ніж перемога України, ми всі зараз цим живемо – Порошенко

У нас немає іншого завдання, ніж перемога України, ми всі зараз цим живемо – Порошенко

Порошенко закликав Канаду надати Україні більше зброї

Порошенко закликав Канаду надати Україні більше зброї

Світ повинен показати, що не боїться путінського шантажу і жорстко відповідатиме на порушення міжнародних зобов'язань – Порошенко

Світ повинен показати, що не боїться путінського шантажу і жорстко відповідатиме на порушення міжнародних зобов'язань – Порошенко