ГПУ: Медична галузь - працює неефективно

  Вимирання нації та коротка тривалість життя українців - це наслідки неефективної роботи медичної галузі. Такий висновок озвучили на колегії у Генпрокуратурі, куди запросили і міністра охорони здоров`я Василя Князевича.

  Найпоширеніше порушення – здирництво, ніби для благодійних внесків. Також медики заощаджують на неприпустимому - оснащенні карет швидкої допомоги. Хоча, водночас, закуплене дороге обладнання навіть не монтутють.Часто буває, що держава виділяє мільйони гривень на дсучасну апаратуру, однак вона лежить на складах незмонтована. Такі афкти Герпрокуратура оприлюднила лише сьогодні, хоча галузь охорони здоровья систематично перевіряє останні 5 років.

  Тетяна Корнякова, заступник генерального прокурора: "І факти виявилися дивні. При тому, що у сільській лікарні не вистачає шприців і йоду, туди закуповується дороге онкологічне обладнання. Бехумовно, що ні приміщення, ні обслуговування, ні рівень знань лікарів не забезпечують його роботу. Прокурори зясували, що придбання медичного обладнання як правило навязуються зверху. І це протягом років. При цьому потреби в ньому лікарів чи можливість його обслуговування не враховують".

  Попередній матеріал
  КС завтра почне слухати подання Президента щодо дати виборів
  Наступний матеріал
  Четвертий рівень небезпеки оголошено через свинячий грип (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...