Фото прес-служби КМДА

Госпіталізовано 45 киян з Бортничів за підозрою у гострій кишковій інфекції

  Розпочато заходи із дезінфекції водогону, який забезпечує постачання води населенню мікрорайону Бортничі (Дарницький район столиці).

  Про це 11 січня повідомляється у прес-службі КМДА.

  "Київською міською державною адміністрацією спільно Дарницькою райдержадміністрацією та Державною СЕС проведено ретельну перевірку на предмет пошуку можливого джерела та факторів передачі гострої кишкової інфекції, яка стала причиною госпіталізації близько 45 мешканців Бортничів. Зокрема, проведено обстеження вогнищ інфекційних захворювань", - повідомляють у КМДА.

  За попередніми результатами перевірок встановлено, що можливим фактором зараження стала вода, якою населення забезпечується від комунального локального водопроводу Верхніх Бортничів, що знаходиться  на  балансі ПАТ АТ "Київводоканал". Фахівцями столичної СЕС проведений відбір води для дослідження за бактеріологічними та фізико-хімічними показниками.

  Прийнято рішення щодо проведення дезінфекції водогону та артезіанських свердловин.

  Протягом терміну проведення дезінфекції мешканці будуть забезпечені привозною водою в повному обсязі. Щоденно "Київводоканал" постачатиме до столичного мікрорайону Бортничі чотири автоцистерни питної води.

  Також (на час проведення профілактичних заходів) рекомендовано призупинити роботу двох дитячих навчальних закладів, які розташовані на території мікрорайону.

  "Ситуація знаходиться на контролі Київської міської державної адміністрації та Держаної  санітарно-епідеміологічної служби України", - підкреслено у повідомленні КМДА.

  Попередній матеріал
  Глава Мінфіну розповіла, які пенсіонери платитимуть зі своїх пенсій податок
  Наступний матеріал
  Діти Херсонщини провели благодійні концерти на підтримку воїнів АТО

  Столична влада обіцяє продовжити роботи з реконструкції дамби поблизу Бортничів

  Біля Бортничів з`явиться новий притулок для тварин

  Суд повернув київський громаді "Київгаз" та "Київводоканал"

  Невідомі намагались захопити "Київводоканал"