Голова ВСУ: Йде певний тиск на Верховний суд

  Змусити залишити посаду голови Верховного суду намагається Василя Онопенка вітчизянна влада. Про це він заявив особисто напередодні в ефірі "5-го каналу".

  Василь Онопенко, голова Верховного суду: "Про це стільки пишуть, про це стільки кажуть журналісти, політологи, що я починаю в це вже вірити. Якщо взяти в комплексі всі ці проблеми, то мені здається, що проблема одна – як заставити мене піти з цієї посади. Ніхто з представників влади не озвучував йому конкретних пропозицій, щодо звільнення посади, яку він насьогднішній день займає. Те, що робиться останні часи навколо Верховного суду - відібрали практично всі повноваження Верховного суду, відібрали два приміщення з трьох, ще певні дії робляться проти суддів Верховного суду - все це говорить про те, що йде певний тиск на Верховний суд. Це неприпустимо в будь-якій розвиненій демократичній, правовій країні. Ну, у нас, очевидно, все це можна".

  Окрім того, за словами Онопенка, зменшенням  кількостів суддів ВСУ - майже удвічі влада намагається позбутися непідконтрольних служителів Феміди.  

  Попередній матеріал
  США закликали владу Єгипту негайно припинити арешт журналістів
  Наступний матеріал
  Українські моряки звинувачують метеорологів грузинського порту в дезінформації
  Теги: