Активісти і волонтери відмовилися від участі в комісіях з переатестації поліцейських

Громадські активісти заявляють, що громадськість не має права впливати на роботу атестаційних комісій. У МВС називають це "маніпуляціями"

Крах переатестації: члени громадських організацій і волонтерських рухів заявили про свій вихід із конкурсних комісій, що проводять переатестацію міліціонерів у поліцейських.

Громадські активісти знімають з себе відповідальність за перебіг і результати конкурсів. Як відомо, переатестація, котра має очистити ВМС від  неякісних і корупційних кадрів, стартувала півроку тому. Почали в Києві, потім було ще 10 міст. Зараз активісти кажуть – процес переатестації зазнавав змін і натепер у атестаційних комісіях думка громадськості майже нічого не вирішує, а сама реформа поліції тупцює на місці - бо відсоток звільнених поліцейських мінімальний.

           

Натомість речник міністерства внутрішніх справ Іван Варченко заявив, що конфліктів у середині комісій, які проводять переатестацію працівників Національної поліції,  немає. Заяви, що думка громадськості там ні на що не впливає і кого залишати, а кого звільняти вирішують люди з МВС - Варченко назвав маніпуляцією.

"Частина тої інформації, яка подана, - це маніпуляція і відверта неправда. Маніпуляція, наприклад, в тому, що громадськість не має права впливати на роботу атестаційних комісій. Насправді, коли порівняти голосування в моїй комісії і я знаю ситуацію у колег, - то немає суттєвих і світоглядних розбіжностей глобальних між тими думками, які висловлюють після атестації того чи іншого правоохоронця представники громадськості чи представники, які висунуті, наприклад, Національною поліцією", - заявив речник МВС, який теж є членом атестаційної комісії.

Сьогодні ж громадські активісти назвали "Ворогів преси-2016".

Попередній матеріал
Париж підтвердив, що в Україні затримали француза, підозрюваного у підготовці терактів на Євро-2016
Наступний матеріал
У МВС розповіли про звільнення співробітників в ході переатестації

У п'яти областях України стартує переатестація керівників Нацполіції

Профспілка МВС вимагає визнати наказ про переатестацію поліцейських недійсним

Більше половини керівників управлінь Міноборони не пройшли переатестацію - Бірюков

Волинський правоохоронець оскаржує результати переатестації у суді

У Луцьку побили ще одного активіста, який причетний до переатестації правоохоронців

5 канал - трансляція наживо