У п'яти областях України стартує переатестація керівників Нацполіції

  Три комісії будуть атестувати від 25 до 45 керівників кожного главку

  У п'яти областях України з середи, 11 травня, розпочнеться переатестація керівників поліції. Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

  "Три комісії будуть атестувати від 25 до 45 керівників кожного главку. У цілому атестацію пройдуть поліцейські 16 областей. Протягом травня-червня атестацію планують завершити", - йдеться в заяві міністерства.

  Так, з 10 травня починається атестація керівного складу поліції Чернігівської, Черкаської, Вінницької, Житомирської і Херсонської областей.

  На кожного керівника главку поліції зберуть "досьє". Комісія вивчатиме інформацію не тільки про кожного поліцейського, що проходить атестацію (декларації, дані з відкритих джерел), а й інформацію про роботу претендента на своїй посаді. Зокрема, буде вивчатися статистика резонансних справ у регіоні і роль керівника в їх розкритті. Також до збору інформації закликають приєднатися і громадськість.

  Додамо, атестація вже завершилася в Києві, Київській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Одеській та Миколаївській областях.

  Нагадаємо, в інтерв’ю для програми "Рандеву" на "5 каналі" начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Ілля Кива – один із найбільш суперечливих високопосадовців, розповів, чому завжди носить зброю і чи має охорону, скільки заробляє і скільки витрачає, чому не проходить атестацію і суперечить безпосереднім керівникам, та найнесподіваніше – ким бачить себе у майбутньому.

  Попередній матеріал
  У Раді оголосили нового заступника голови фракції БПП
  Наступний матеріал
  Дніпропетровськ засипало градом – опубліковано фото та відео

  В Одесі біля Куликового поля помер чоловік – Нацполіція

  Водієві BMW Храпачевському офіційно повідомили про підозру в опорі поліцейському - Нацполіція

  На Хмельниччині атестацію правоохоронців завершать у лютому - Нацполіція

  Нацполіція запустила всеукраїнський саll-центр