Обладнання для знищення вибухівки
Обладнання для знищення вибухівки 5.ua

Франція передала ДСНС України обладнання для знищення вибухівки за 1,5 млн грн

Три сучасні системи дистанційного руйнування дозволяють знищувати вибухонебезпечні предмети на відстані 150 метрів

Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні передала вітчизняній Держслужбі із надзвичайних ситуацій три сучасні системи дистанційного руйнування вибухонебезпечних предметів, передає "5 канал".

Це обладнання дозволить знищувати підозрілу вибухівку на відстані 150 метрів. Таким чином робота піротехніків стане безпечнішою. Вартість переданого обладнання сягає 1,5 млн грн. Впродовж тижня ці комплекти вирушать до піротехніків, котрі несуть службу в зоні проведення АТО.

"Особливо небезпечні предмети, які не можна забрати з місця встановлення, вони будуть знищуватися такими, в народі називається – гарматами. Або руйнівник. Є спеціальні патрони. За допомогою пульта запускається цей руйнівник і він знищує цей предмет", – розповів заступник голови ДСНС Руслан Білошицький.

Від початку війни на сході України фахівцям ДСНС вдалося знешкодити понад 100 тис. вибухонебезпечних предметів. 800 із них були замасковані під побутові речі.

"З липня 2016 року одним із пріоритетів роботи вашої служби є очищення території вашої держави від вибухонебезпечних предметів. В тому числі – знешкодження боєприпасів та вибухових пристроїв на території Донецької та Луганської областей… Передача цього обладнання – це конкретний сигнал нашого співробітництва. Сигнал того, що уряд Франції підтримує Україну", – зазначила Ізабель Дюмон.

Як повідомляв 5.UA, місія ЄС передала українським копам обладнання на мільйон.

Попередній матеріал
"За нашу і вашу свободу": в Литві волонтери встановили пам'ятний хрест загиблим українським воїнам
Наступний матеріал
Волонтери InformNapalm перехопили радіоефір "надсекретного" вертольота РФ
Loading...