Вітольд Фокін
Вітольд Фокін 5 канал

Фокін прокоментував скандальне інтерв'ю: "Реакцією на свої слова задоволений"

Читайте по-русски
Водночас заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко назвав провокацією заяву заступника голови української делегації на переговорах у Мінську

"Реакцією на свої слова задоволений". Але переконує, цитував лише положення Мінських домовленостей. Так ексклюзивно "5 каналу" прокоментував своє інтерв'ю сам Вітольд Фокін.

Переговірник упевнений, представники чинної влади критикують його, бо мають зв'язок із "попередниками".

"Це означає, що в провладних структурах є заслані козачки. Якщо прихильники війни скаженіють, значить мої слова потрапили туди, куди треба. Нам треба принести в Україну мир, що ми і збираємося робити. Я маю на увазі, ми з Леонідом Макаровичем Кравчуком", – заявив Вітольд Фокін, перший заступник керівника української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську.

Водночас провокацією назвав заяву Фокіна заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Він зазначив: заяви, що начебто злочини були з обох боків – не відповідають реальності.

"Ми захищаємося і захищаємо нашу країну. Загинули близько 14 тисяч військовослужбовців, мирних громадян, в тому числі жінок і дітей, і заявляти про те, що злочини були з обох сторін – це неправильно і не відповідає реальному стану справ. Ми захищаємо нашу країну, ми вбиваємо ворогів, а вороги вбивають мирних громадян України, ми їх сюди не кликали", – наголосив Геращенко.

Нагадаємо, заступник голови української делегації на переговорах у Мінську Вітольд Фокін висловив думку, що потрібні амністія всіх бойовиків та особливий статус Донбасу. За цих умов нібито припиниться війна і збережуться життя українських бійців.

Парламентська опозиція вимагає відкликання Вітольда Фокіна з Тристоронньої контактної групи.

Попередній матеріал
З'їзд партії "Європейська солідарність": промова Петра Порошенка
Наступний матеріал
Коміки, підприємці та голови ОДА: кого "Слуга народу" висуває на місцевих виборах
Loading...