Фюле сподівається на швидку візову лібералізацію з Україною

  Комісар ЄС з розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле висловив сподівання на швидкий перехід до другої - заключної - фази Плану дій щодо візової лібералізації з Україною і закликав український уряд не змарнувати шанс аби українці якнайшвидше могли їздити до Європи без віз.

  Про це Фюле заявив на брифінгу в Єврокомісії разом з віце-прем`єром, міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом, повідомляє УНІАН.

  ”Країни-члени ЄС віддані справі виконання Плану щодо візової лібералізації з Україною. Ми розглянемо прогрес, якого досягнула Україна. Це навіть сьогодні ще більш нагальна справа, враховуючи труднощі, з якими стикаються українці. Минулого тижня були узгоджені питання, які ще не вирішені, і шляхи завершення першої стадії Плану дій щодо візової лібералізації”, - сказав Фюле.

  За словами Фюле, незабаром Єврокомісія проведе консультації з країнами-членами ЄС щодо переходу до другої фази.

  ”Справді, йдеться про якнайшвидший перехід від першої до другої фази Плану візової лібералізації. Нагадаю, що перша фаза була пов’язана з ухваленням законодавчих актів, а в другій йтиметься про практичне втілення цих законів. Я сподіваюся, що українська влада не втратить цю можливість і виконає також вимоги другої фази за порівняно короткий проміжок часу,” сказав Фюле.

  ”М`яч на українському боці. Але що Україна від нас отримає - так це повну підтримку, щоб українські громадяни мали шанс відвідувати країни Шенгенської зони без віз”, - додав комісар ЄС.

  На першій стадії Плану передбачалось зокрема ухвалення законів про недискримінацію, а також ЄС наполягає за запровадженні в Україні біометричних паспортів.

  Попередній матеріал
  За 5 років в Україні кількість курців скоротилась на 20%
  Наступний матеріал
  Кабмін звернувся до СБУ за інформацією про російські кредити Януковича
  Loading...