5.ua

Кабмін звернувся до СБУ за інформацією про російські кредити Януковича

  Кабінет Міністрів звернувся до СБУ за інформацією щодо домовленостей Януковича з Путіним про виділення 15-мільйонного кредиту.

  Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України.

  Кабінет Міністрів України звернувся до голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка із тим, щоб СБУ надало Кабінету Міністрів інформацію стосовно нібито досягнутих домовленостей між колишнім президентом України Віктором Януковичем та президентом Росії Володимиром Путіним про виділення Україні кредиту в сумі 15 млрд. дол. США з Фонду національного добробуту Російської Федерації.

  Про досягнення такої домовленості було публічно оголошено за результатами шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії, що відбулося 17 грудня 2013 року в м. Москва.

  Як повідомили в Адміністрації президента, інформація щодо документального оформлення згаданої домовленості в цьому відомстві відсутня. Немає її й в органах виконавчої влади.

  "Зважаючи на викладене, прошу вжити заходів для з’ясування обставин досягнення вказаної українсько-російської домовленості, а також її нормативно-правового оформлення відповідно до законодавства України та надати відповідну інформацію Кабінету Міністрів України", - йдеться у зверненні до голови СБУ.

  Попередній матеріал
  Фюле сподівається на швидку візову лібералізацію з Україною
  Наступний матеріал
  Турчинов звільнив першого заступника Секретаря РНБО
  Loading...