Фестиваль вогню у Києві [відео]

  Київ запалав сотнями вогнів. 70 жонглерів з України, Росії, Білорусі, Німеччини та Франції приїхали показати своє вміння на шостому фестивалі вогню.

  Столичний стадіон Спартак окупували глядачі. За кілька хвилин до початку шоу - біля кас довжелезна черга охочих побачити вогняне дійство. Найбільш спритні - займають безкоштовні місця біля паркану за межами арени та розмірковують, що побачать незабаром.

  Ті, хто квитки все ж таки придбали, не розчарувалися. 70 майстрів на сцені київського фестивалю вогню жонглювали запаленими палицями, віялами, кульками.  Захоплення та жах глядачів викликав киянин Сергій. Жонглер підкидав одночасно 5 палиць, одна з них не втрималася і впала прямісінько хлопцю на облицця. Обійшлося без опіків.  

  З почорнілими обличчями та усмішкою на вустах завершують свій виступ Білоруси Павло та Ернест. Цей відомий у колі жонглерів тандем дивував своєю синхронною технікою глядачів багатьох європейських фестивалів.  

  А от найбільш складним виявився номер гостей з франції. Гурт Манда Лайтс протягом 20 хвилин тримав глядачів у напрузі. Хлопці та дівчата ні на мить не зупинялися, змінюючи лише стиль жонглювання.  

  Про безпеку учасників та глядачів запального шоу  організатори фестивалю вогню подбали. Біля сцени постійно чергували рятувальники, а після виступу реквізит миттєво обробляли вогнегасниками.

  Дар`я Феденко, 5 канал: "300 людей, які одночасно жонглюють вогнем. такого у світі ще не робив ніхто. це учасники київського фестивалю вогню намагаються встановити світовий рекорд. чи вдалося їм буде відомо вже за кілька місяців. своє досягнення жонглери дарують києву у день народження".

  Дар`я Феденко, Іван Наконечний, 5 канал


  Попередній матеріал
  Фільм С. Лозниці "В тумані" отримав нагороду в Каннах
  Наступний матеріал
  Генеральний секретар НОК пішов у відставку
  Теги: