5.ua

Фальсифікаторів справи "дніпропетровських терористів" хочуть покарати

  Презумпцію невинуватості порушила прокуратура Дніпропетровської області. Про це заявила адвокат Льва Просвірніна, якого вчора суд виправдав у справі так званих "дніпропетровських терористів".

  За словами Олени Кирилової, державне обвинувачування ще під час слідства назвало Просвірніна винним. Його захисниця заявляє – прокуратура зняла з нього підозру через зміну влади у країні. Водночас, Олена Кирилова звинувачує слідчих СБУ у незаконному затриманні Просвірніна, фальсифікації доказів та висновків експертів. Також адвокат вимагає покарати винних. Обласна прокуратура ситуацію не коментує.

  Олена Кирилова, адвокат Льва Просвірніна: "Мы ожидаем от прокуратуры действий, которые будут направлены на то, что виновные лица фальсификаций, виновные лица в незаконном аресте, в незаконном привлечении к ответственности – будут наказаны… Государственные чиновники должны понять, что существует какая-то ответственность, что нет на сегодняшний момент уже безнаказанности".

  Нагадаємо, Індустріальний суд визнав невинними Льва Просвірніна та Дмитра Реву, яким закидали сприяння в організації вибухів у квітні 2012 року у Дніпропетровську. Тоді постраждала 31 людина. Загалом, обвинувачення у терактах висунули чотирьом підозрюваним: окрім згаданих двох – іще Віталію Федоряку та Віктору Сукачову. Їм інкримінують організацію трьох терактів, скоєних у жовтні-листопаді 2011 року у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти виправдовуються – викрадали не журналістів, а "провокаторів"
  Наступний матеріал
  Вивезення ліків з Майдану спричинило конфлікт з Самообороною
  Теги:
  Loading...