5.ua

Вивезення ліків з Майдану спричинило конфлікт з Самообороною

  Самооборона Майдану заблокувала вантажівки комунального підприємства "Фармація", які намагалися вивезти ліки з майданівського медпункту на вулиці Трьохсвятительській у Києві. Активісти стали на заваді, оскільки вважають такі дії крадіжкою.

  Самооборонівці розповіли, що побачили відвантаження медпрепаратів випадково під час патрулювання. Попросили документи, однак їх не надали. Окрім того, в деяких коробках знайшли не ліки, а дощовики, одяг євромайданівців, та подекуди не ті медикаменти, які були вказані у документах. У медичній службі Майдану пояснили це розпорядженням нового Міністра охорони здоров’я, оскільки препарати зберігаються в неналежних умовах. Тим часом, у "Фармації" заявили, що вивозять ліки не вперше, і на їх складах у Києві зберігають препарати, які вивезли з Євромайдану раніше.

  Самооборонець: "Були вже неодноразові приклади того, як вивозились в невідомому напрямку медикаменти. Прийшли хлопці з нашої та сьомої сотні. На нашу вимогу пред’явити якісь документи – ніяких документів не було пред’явлено, тільки списки від руки – кількість ящиків".

  Всеволод Стеблюк, заступник керівника медичної служби Штабу національного спротиву: "Відбувається планова відправка медикаментів, які зберігаються в неналежних умовах, те, що було подано волонтерами. Міністром охорони здоров’я, який наш керівник, медичної служби майдану, пан Олег Мусій, була дана вказівка КП "Фармація" – це спеціалізоване державне підприємство, комунальне підприємство міста Києва – щоб виділили склади відповідального зберігання".

  Віктор Сердюк, голова Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів: "Надійшло прохання від медичної служби Майдану про те, щоб допомогти в збереженні народного добра, лікарських засобів, яке храниться в непонятно яких умовах. Відгукнулося абсолютно добровільно, на волонтерських засадах, комунальне підприємство "Фармація"".

  Попередній матеріал
  Фальсифікаторів справи "дніпропетровських терористів" хочуть покарати
  Наступний матеріал
  Сенат США підготував проект "найбільш жорстких з часів холодної війни" санкцій проти російських чиновників
  Теги:
  Loading...