Евакуйовані з Севастополя нахімовці стажуються на флагмані українського флоту

  Через два місяці перші курсанти-нахімовці, які перебазувалися із Севастополя до Одеси, стануть морськими офіцерами. Сьогодні найкращі з них розпочали стажування на флагмані українських ВМС фрегаті "Гетьман Сагайдачний".


  Ще кілька місяців тому ці хлопці й гадки не мали, що закінчувати своє навчання їм доведеться не в Севастополі, а в Одесі. Тепер зізнаються: після того, як заспівали на плацу академії український гімн, вагань не було – залишилися зі своєю країною. Так само не було і розчарувань. Одеса прийняла курсантів гостинно.

  Часу на те, щоб обжитися і відпочити в Одесі, у хлопців не було. Одразу ж – стажування на кораблі, який завжди представляє Україну на міжнародних навчаннях та у миротворчих операціях. Тож і відповідальність для стажерів неабияка.

  Для стажування на "Гетьмані Сагайдачному" з курсу нахімовців відібрали десятьох найкращих. Офіцери фрегату кажуть: фаховим рівнем стажерів задоволені. І додають – справжнім офіцером можна стати тільки в морі.

  Ці хлопці мріють служити в українських ВМС, а саме на "Гетьмані Сагайдачному". Офіцери фрегату зізнаються: для більшості стажерів ця мрія здійсниться, треба тільки почекати ще місяць, коли будуть захищені дипломні роботи, та нахімовці одягнуть лейтенантські погони.

  Євген Худаско, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Суд з боєм скасував обрання 3-х членів Вищої ради юстиції
  Наступний матеріал
  ЦВК завтра запитає у силовиків про стан охорони виборчкомів