Етно-фестиваль "Хліб" [відео]

  Самотужки посіяти пшеницю, заволочити землю та серпом зібрати збіжжя. Таку забавку мали учасники етно-фестивалю "Хліб". Протягом трьох днів на хуторі Обирок на Чернігівщині, близько сотні дівчат та хлопців поралися на землі, танцювали та співали народних пісень.

  Під запальні народні пісні журналісти, менеджери, студенти хліб сіяти вчаться. Діти міст поле зорали, пшеницю порозкидали, а от із заволоченням не з першого разу впоралися. На допомогу новачкам місцевий мешканець дід Іван зі своєю Ракетою прийшов. Досвідчений газда молодь повчає, але їхнім успіхами радіє.

  Щоб посіяне горобці не поїли, учасники фестивалю яскраві опудала біля поля поставили. Одягли захисників хліба стильно -  у старе лахміття. Лія та Ілля своєму опудалові навіть ім`я дали. 

  Ідея самотужки зорати землю, засіяти зерно, зібрати збіжжя, змолоти на борошно і нарешті спекти хліб - належить подружжю мандрівників Діані та Леоніду Кантерам. 4 роки тому вони з двома дітьми переїхали з Києва до села, заснувавши на Чернігівщині мистецьких хутір Обирок. Відтоді етнофестивалі в селі проводять, авторські фільми знімають і привчають всіх охочих до праці на землі.

  Дар`я Феденко, 5 канал: "Оце тепер і 5 канал має власну діляночку землі. Зараз хліб посіємо, а у серпні збирати приїдемо".

  Дар`я Феденко, Олена Сорокіна, 5 канал

  Попередній матеріал
  Івано-Франківську - 350 років [відео]
  Наступний матеріал
  Комаровський закликав владу України змінити кримінальний кодекс
  Теги: