США_Трамп 5.ua

Експерт: Присутності американських солдатів на Донбасі не буде

За останніми прогнозами Клінтон набрала близько 67% голосів, а Трамп – 32%

З плином кампанії позиція Дональда Трампа більше відповідала баченню Росії, а позиція Клінтон доволі стала стосовно України і більше націлена на підтримку. Про це у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" повідомила експерт з питань міжнародної політики Українського інституту майбутнього Надія Коваль.

"Гілларі Клінтон у своїй міжнародній політиці робить ставку на певну тяглість з політикою Обами. Вона була у нього держсекретарем, вона пишається певними досягненнями, які вони досягли на міжнародній арені разом. Але є два питання, в яких вона з ним до великої міри не згідна: Сирія і Україна. В обох випадках вона вважає, що має проводитися більш жорстка політика, і в першу чергу щодо Володимира Путіна. Тому в цьому контексті ми можемо розраховувати на певне покращення, на більше залучення. Питання лише щодо меж залучення. Все таки навряд чи пані Клінтон буде готова до надання допомоги безпосередньо американської армії. Летальне озброєння може обговорюватися, особливо у разі загострення. Курсу на пряме зіткнення з Росією вона все таки буде уникати", – розповіла експерт.

Нагадаємо, до президентських перегонів Клінтон чи Трамп залишилося менше тижня.

Попередній матеріал
Презентація проекту "Порядку контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" – завершено
Наступний матеріал
Трагедія "Розстріляного відродження": Україна вшановує пам'ять жертв більшовицького режиму у Соловках

Росія може піти на військові провокації, щоб вплинути на вибори у США – американський політолог

Клінтон чи Трамп: останні дані соцопитувань у США

Екс-посол США розповів, чого чекати Україні в разі обрання Трампа чи Клітон

Останній раунд дебатів між Клінтон та Трампом: демократка упевнено лідирує