Експерт: мета вибухів у Дніпропетровську - посіяти страх у суспільстві

  Посіяти страх у суспільстві - про таку мету вибухів у Дніпропетровську в ефірі 5 каналу заявив Президент громадської організації "Міжнародна антитерористична єдність" Олександр Дічек. Не виключає цього і колишній перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш. За його словами, влада час від часу може використовувати такі явища для того, щоб мобілізувати суспільство на її підтримку.

  Олександр Дічек, президент громадської організації "Міжнародна антитерористична єдність": "По характеру закладывания взрывчатых веществ - не нанесено максимального урона, то есть не погибло много людей, слава Богу - можно судить о том, что задача у них стояла другая – напугать людей. Паника, страх стали товаром, стали бизнесом".

  Степан Гавриш, екс-перший заступник секретаря РНБО: "Дійсно, ми можемо про це підозрювати, але навіть експертні дослідження показують, що це не просте питання, на яке немає однозначної відповіді. Однозначно ясно те, що Дніпропетровські вибухи є п’ятими в Україні і самі по собі вони були не такими, що вони могли би надто вже суспільство травмувати".

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську створили перший в Україні пішохідний перехід із 3D-ефектом [відео]
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Києві презентують Кубок Євро-2012
  Теги: