Шевчук УГКЦ
Шевчук УГКЦ Фото ugcc.org.ua

Ексклюзивне привітання глави УГКЦ з Різдвом Христовим – відео

Читайте по-русски
Верховний архієпископ Святослав побажав вірянам нічого не боятися в новому році

Глава Української греко-католицької церкви, Верховний архієпископ Святослав в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" звернувся до вірян з привітанням напередодні Різдва Христового.

"Дозвольте мені в надвечір'я Різдва привітати вас усіх зі світлим празником Різдва Христового. Свято Різдва є святом радості і надії на майбутнє. Гаслом цього Різдва, на мою думку, повинні бути слова – не бійтеся. Не бійтеся майбутнього, не бійтеся нового часу, не бійтеся нового року. Чому? Тому що Христос народився, а він є нашим майбутнім. Сьогодні це майбутнє приходить до вас у вигляді тендітного, маленького дитятка. Зазвичай, дитятка ніхто не боїться, навпаки – воно викликає в нас найніжніші почуття", – сказав Святослав.

"Я хочу вам побажати в новому році отієї дороги ніжності, як каже Папа Франциск, у вашій мандрівці до Бога. Христос народжується, щоб вас благословити! Запевнити вам своє світло, свою радість, свою підтримку. Він є джерелом нашої надії, і з тою надією, надією на Христа, який є з нами, Христа, який народився між нами, починаємо цей новий рік. Усіх вас щиро вітаю зі світлим святом Різдва Христового і бажаю усім щасливого нового року", – побажав архієпископ.

Дивіться повну версію інтерв'ю: 

Нагадаємо, 1 січня військовослужбовці, які захищають Україну на сході, привітали рідних з Новим Роком та Різдвом.

Попередній матеріал
"Не хочется повторювати старі помилки": глава УГКЦ Святослав про перенесення дати Різдва – ексклюзивне інтерв'ю
Наступний матеріал
"Борщ, кутя, грибна підлива": у Львові волонтери організували різдвяні обіди для нужденних
Loading...