Екс-міністра юстиції Корнійчука амністували

  Амністували колишнього заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука. Справу проти нього закрили. Цим рішенням Печерський райсуд задовольнив клопотання захисту.

  Засідання тривало рекордно короткий термін - 15 хвилин. Сприяло амністії те, що Корнійчук є батьком трьох неповнолітніх дітей та не був раніше судимим. Однак, рішення суду Корнічука задовольнило не цілком. За його словами, він домогався виправдання. Утім, амністія дозволяє екс-посадовцю продовжувати політичну та адвокатську діяльність. Нагадаємо, справу проти Корнійчука порушили майже рік тому - 22 грудня. Йому інкримінували перевищення владних повноважень - при проведенні державних закупівель.

  Оксана Царевич, суддя: "Клопотання підсудного Корнійчука та його адвоката Фоміна про звільнення підсудного від кримінальної відповідальності на підставі закону України про амністію в 2001 році - задовольнити. Звільнити Корнійчука від кримінальної відповідальності за вчинення злочинів частини 1 за статтею 365 та 1 частини статті 366 Кримінального кодексу".

  Євген Корнійчук, перший заступник міністра юстиції (2007-2010): "Я і мій захист наполегливо працювали протягом року, щоб отримати виправдальний вирок. Нажаль, цього не сталося. Але те рішення, яке було оголошено, на мій погляд в теперішній ситуації є найкращим, що я реально міг отримати".

  Попередній матеріал
  ЗМІ викрили секретну в’язницю ЦРУ в столиці Румунії
  Наступний матеріал
  Шотландія потерпає від штормів і буревіїв
  Теги: