Штурм Грушевського uk.wikipedia.org

Ексглаві апарату суду міста Києва та його заступнику повідомлено про підозру у справі Майдану – ГПУ

  Читайте по-русски
  Справа стосується судових засідань над учасниками мітингів та зборів у Києві в грудні 2013 – лютому 2014 років

  Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури повідомило про підозру колишньому керівнику апарату суду одного з районних судів міста Києва та його заступнику у справі щодо протидії протестним акціям шляхом протиправного переслідування працівниками правоохоронних органів та суду учасників мітингів та зборів у м. Києві в грудні 2013 – лютому 2014 років. Про це повідомляє прес-служба управління ГПУ у Facebook.

  "Управлінням спеціальних розслідувань здійснюється досудове розслідування у низці кримінальних проваджень за фактами протидії протестним акціям шляхом протиправного переслідування працівниками правоохоронних органів та суду учасників мітингів та зборів у м. Києві в грудні 2013 – лютому 2014 років", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що в одному з таких проваджень перевіряється правомірність дій та рішень районних судів Києва при автоматизованому розподілі справ та застосуванні запобіжних заходів.

  "Так, на підставі зібраних доказів 22 і 25 липня у передбачений законом спосіб повідомлено про підозру колишньому керівнику апарату суду та його заступнику одного із районних судів м. Києва у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України за незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду (внесення неправдивих відомостей до цієї системи) при розподілі справ між суддями щодо застосування до учасників протестних акцій та інших громадян запобіжних заходів у січні-лютому 2014 року", – зауважили у ГПУ.

  У повідомленні також ідеться про те, що досудове розслідування триває. Збираються та перевіряються на предмет достатності для притягнення до кримінальної відповідальності докази стосовно співучасників цих та інших злочинів, вчинених під час акцій протесту у 2013-2014 роках.

  Нагадаємо, 36 осіб, яким повідомлено про підозри у справах Майдану, продовжують працювати у правоохоронних органах, із них 10 займають керівні посади.

  Як повідомляв 5.UA, у ГПУ відповіли на вимогу Януковича розкрити матеріали у справах Майдану

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  У Києві небо осяяли 107 променів у пам'ять про загиблих на Євромайдані: як це було – ФОТО

  /
  /
  /
  /
  /
  /

  Попередній матеріал
  Рокіровка "зі сцени у Верховну Раду": чи зможуть артисти зіграти політиків – відео
  Наступний матеріал
  Червоний Хрест відправив майже 155 тонн гумдопомоги в ОРДЛО – ДПСУ
  Loading...