Міноборони

"Економіка і дурість міністрів відходять на другий план": політолог про перевірку "слуг" на поліграфі

  Читайте по-русски
  Увага до перевірки "слуг народу" на поліграфі не є способом відволікти увагу від насущних проблем, вважає Денисенко

  "В найближчі дні всі депутати з команди Зе пройдуть псевдополіграф, і виявиться, що всі депутати, які давали протилежні заяви, виявляться чесними і правдивими", – вважає політолог Центру вивчення Росії та окупованих територій Вадим Денисенко. Про це він пише на своїй сторінці у Facebook.

  Увага до перевірки "слуг народу" на поліграфі не є способом відволікти увагу суспільства від економіки, як це може здатися на перший погляд, вважає фахівець.

  "Насправді – ніхто нікого не відволікає, "слуги" живуть у парадигмі війни всіх проти всіх, а в цій парадигмі поліграф рано чи пізно мав би з‘явитися. Хоча завдяки цій появі економіка і дурість міністрів відходять на другий план", – зазначає експерт.

  Денисенко вважає, що поліграф "має замінити богиню Правди". "З точки зору реального життя – це повна десакралізація влади і правосуддя, яке й без того переживає повну кризу довіри. Простіше кажучи, навіщо потрібен суддя, якщо є поліграф? Навіщо взагалі таке поняття як довіра, чесність, уміння тримати слово, якщо є детектор брехні?" – додає експерт.

  Політолог упевнений, що суспільству це дуже швидко набридне. Особливо після того, як, вважає Денисенко, "всі слуги позитивно пройдуть детектор".

  "У нас майже стовідсотково будуть позитивні результати, причому в людей з діаметрально протилежними позиціями. Що далі? Далі буде срач між слугами. Срач за те, чий детектор менш брехливий. Але все це не матиме глобальних наслідків доти, доки в Зеленського буде можливість збирати 226 голосів. Поки умовна група Коломойського не збільшиться на 25-30 осіб, доти слуги можуть голосувати за допомогою позафракційних", – пише Денисенко.

  На думку політолога, Офіс президента теоретично може зупинити "весь цей корупційний балаган". Але, каже він, в силу внутрішньої боротьби Андрію Богдану вигідно, щоб усі проблеми були кинуті на Разумкова, який поки старається залишитися в стороні, щоб не заплямувати репутації.

  "Тому вихід їз цієї ситуації має показати сам Зеленський, а він поки не знає, як примирити всі ці групи. Яким може бути це примирення? Найпростіший варіант – відставка уряду, яка вже б відбулася, якби не переговори з МВФ. Але переговори майже завершені і тому весь цей бардак уже найближчим часом буде переведений у русло відставок урядовців. І тут найцікавішим буде те, наскільки серйозні позиції в наступному уряді отримає група Коломойського", – наголошує Денисенко.

  "Хай би як там було, епоха "брехні" перетворилася на епоху детектора брехні. І тепер кожен може відчути себе поліграф поліграфичем. А Рада і уряд поступово перетворюються на святилища святого поліграфа", – підсумовує він.

  Нагадаємо, президент Зеленський заявив, що всі члени комітету фінансів мають пройти перевірку на детекторі брехні. Якщо ж перевірка встановить, що нардепи незаконно брали кошти, то ними мають зайнятися правоохоронці, переконаний гарант.

  Попередній матеріал
  Українська збірна команда з футболу піднялася в рейтингу – як високо
  Наступний матеріал
  Пенсіонерам з ОРДЛО не виплатили понад 33 млрд грн – Денісова
  Loading...

  Зеленський заявив, що всі члени податкового комітету мають пройти поліграф

  "Кварталівська" команда в РНБО поповнилася ще одним радником – подробиці

  Завів про компроміси: нардеп від "Слуги народу" засвітився на росТБ

  Радника РНБО з питань реінтеграції Донбасу можна замовити для проведення корпоративів – Березовець

  Приходько показала, як Юзік у ВР розповсюджує квитки на "95 квартал"

  Латвія – не Литва: співробітнику ОПУ подарували атлас після помилки в соцмережах про закордонний візит Зеленського