Фото прес-служби ГПУ

Еколог розкритикувала представлену на Кабміні карту вирубки лісів

Інтерактивна карта вирубки лісів на Закарпатті, яку 2 листопада на засіданні уряду представив міністр агропромисловості Тарас Кутовий, містить недостовірну інформацію

"Яким чином у нас в Україні цю карту зробили, ми не знаємо, бо нікого з науковців до цього питання не залучали", – заявила в ефірі "5 каналу" провідний співробітник Інституту екології Карпат НАН України Оксана Марискевич.

"Знаєте, мене ця безграмотність і некомпетентність вищого керівництва держави вже перестала дивувати, мабуть років 15. Що це за карта? Така карта, яка зроблена давним-давно, є карта, зроблена інститутом штату Меріленд, яка стосується цілого світу – можемо набрати любу територію і ми побачимо, які там відбуваються процеси. Тобто яким чином у нас в Україні цю карту зробили, ми не знаємо, нікого з науковців до цього питання не залучали... Я до цього відношуся з великим скепсисом. На цій карті, яку показували на засіданні Кабміну, туди повходили полонини, на яких ніколи лісу не було. Тобто я ще раз кажу, сам рівень підготовки цієї карти викликає дуже багато питань. Те що проблема існує – однозначно, вона існує, але те що до одної площі пораховані площі, де були незаконні вирубки, де були законні, ще раз кажу, що це просто нереально було в наших умовах за такий короткий період зробити такого плану," – сказала Марискевич.

Дивіться також:

Попередній матеріал
Потужні мінометні обстріли: ворожий вогонь не вщухає по всій лінії фронту
Наступний матеріал
"Світ стане божевільнішим": Світові політики по-різному відреагували на перемогу Трампа

Причини катастрофічних паводків на Закарпатті

Україна "лисіє": З'явилась інтерактивна карта вирубки лісів

Через вирубку лісів на Закарпатті зникають гірські річки

В Україні на третину збільшилася незаконна вирубка лісів

Міністр екології про вирубку лісів та вирішення проблеми зі сміттєзвалищами в Україні

На Закарпатті покарали 19 чиновників за незаконну вирубку лісу