Екіпажу героїчного тральщика "Черкаси" влаштували пишну зустріч у рідному місті

  Привітати славнозвісний екіпаж морського тральщика "Черкаси" вийшли сьогодні на Соборну площу кілька тисяч черкащан. Щоправда, команда прибула не у повному складі: із 72 військових приїхало 40.

  Під гучні оплески та вітальні вигуки екіпаж тральщика "Черкаси" вийшов на центральну площу. Командир тральщика Юрій Федаш прийняв почесний знак "За заслуги перед містом Черкаси" II ступеня із військовою скромністю. "Ми приїхали сюди не щоб покрасуватися – ми приїхали, шоб люди зрозуміли: є козацький дух, його потрібно розбудити у всіх", – заявив офіцер.

  Не залишили без нагород й решту команди судна. Усі моряки отримали грошові премії. А старший механік Сергій Карлаш – сертифікат на двокімнатну кварту у Черкасах. Він – єдиний, хто родом з цього міста. Він був серед тих, хто залишався на кораблі до останнього.

  Розповіді військових із захопленням слухають вихованці черкаського клубу юних моряків. Адже тральщик "Черкаси" – єдине судно військово-морських сил України, якому вдалося відстояти український стяг на флагштоку.

  Юлія Порпленко, Олександр Таран, Олег Клименко, Черкаси, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Мінсоцполітики планують створити новий "Артек" біля Одеси
  Наступний матеріал
  Міноборони вперше оприлюднило фотографії українських безпілотних літаків-розвідників
  Теги:
  Loading...