5.ua

В Мінсоцполітики планують створити новий "Артек" біля Одеси

  Відтепер оздоровлення громадян відбуватиметься в санаторіях і оздоровницях, що розташовані на материковій частині України; все це стосується і дитячого відпочинку. Про це 4 квітня заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, відповідаючи на запитання журналістів.

  "Більшість санаторіїв, що знаходяться на території Криму, вже "націоналізовані", так званою новою владою. Тому відпочивати і проходити лікування наші громадяни будуть виключно на материковій території України. Ті українці, які зараз знаходяться в санаторіях в Криму, зможуть добути до закінчення строку їх путівки", – сказала Людмила Денісова.

  Міністр наголосила, що найбільше в цій ситуації постраждали діти та інваліди-спинальники, зокрема, мова йде про дитячий оздоровчий центр "Артек" та санаторії для інвалідів в Саках "Пирогово" та імені Бурденка.

  "Уряд робить все можливе, аби вирішити питання оздоровлення громадян. Так, наприклад, українські діти цього літа будуть відпочивати в одеській "Молодій гвардії". У наших планах зробити цей заклад новим "Артеком" на материковій частині країни", – зазначила Людмила Денісова.

  Вона також додала, що інспектуються й ті санаторії, в яких зможуть проходити лікування інваліди. Міністр зазначила, що для інвалідів отримання державної соціальної допомоги залишилося на тому ж рівні, при цьому проводиться робота з поліпшення умов їхнього перебування у громадських місцях.

  Попередній матеріал
  Сьогодні у Горлівці зупинився громадський транспорт
  Наступний матеріал
  Екіпажу героїчного тральщика "Черкаси" влаштували пишну зустріч у рідному місті
  Теги:
  Loading...